Bursa Nar Halı Yıkama
Özel ve Hassas Halılara Ranger yıkama sistemi ile özenle yıkama işlemi uygulanır.
Halılarınız, koltuklarınız,yorgan ve stor perdeleriniz belirli zaman dilimlerinde derinlemesine temizlik yapılmasını gerektiren eşyalardır.

Hakkımızda

Bursa Nar Halı Yıkama olarak 08/09/2011 tarihinde Bursa'nın Osmangazi ilçesinde kurulmuştur. Engin tecrübesi ve enerjisiyle üstün hizmet kalitesi için çalışmaya devam etmektedir. Halılarınız, koltuklarınız, yorgan ve stor perdeleriniz belirli zaman dilimlerinde derinlemesine temizlik yapılmasını gerektiren eşyalardır.

Bursa Halı Yıkama Firması Hakkında

Bursa Nar Halı Yıkama Firması 08/09/2011 tarihinde Bursa'nın Osmangazi ilçesinde kurulmuştur. Engin tecrübesi ve enerjisiyle üstün hizmet kalitesi için çalışmaya devam etmektedir.

Alanında tecrübesi olan “Nar Halı & Koltuk Yıkama” firması olarak, Bursa’da Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Kestel, Gürsu ilçelerinde her türlü yerinde halı,koltuk,yorgan ve stor yıkama servisimizle hizmetinizdeyiz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan “Nar Halı & Koltuk Yıkama” olarak, profesyonel ekipmanlarla ve uzman kadrosuyla halı,koltuk,yorgan ve stor yıkamanın ciddi ve hassas bir iş olduğunun bilinci ile çalışmakta, sizlere sağlık ve konforunuzdan ödün vermeden evinizde, ofisinizde, işletmelerinizde güvenli bir temizlik hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız.

Halılarınız ,koltuklarınız,yorgan ve stor perdeleriniz belirli zaman dilimlerinde derinlemesine temizlik yapılmasını gerektiren eşyalardır.

Halılar ve koltuklar zaman zaman silinse de işlemiş toz veya kirler, yaydıkları kötü kokuyla mekanın havasını olumsuz olarak etkileyebilir.

Ferah ve temiz bir ortam için Halıların,koltukların, hatta yatakların belirli zaman aralıklarında uygun temizleyici şampuan ile yıkanması ve böylece tozdan, kirden işlemiş kötü kokulardan, arındırılması gerekir.

Nar olarak Halı yıkamada özenle uyguladığımız aşamalar şöyle;

Koltuk yıkamada özenle uyguladığımız aşamalar şöyle;

Koltuklarınızın ve yataklarınızın aldığınız ilk günkü gibi derinlemesine temizlenmesini sağlamak, sizleri memnun bırakmak önceliğimizdir.

Yorgan yıkamada özenle uyguladığımız aşamalar şöyle;

Nar Halı & Koltuk Yıkama ile halı, koltuk, yorgan ve stor yıkamanın kalitesini, konforunu ve güvenini yaşayın.